Fundacja "Daj mi czas" organizuje pomoc dla obywateli Ukrainy.

Jeśli macie Państwo możliwość (lub Państwa rodzina i znajomi) zakwaterownia obywateli Ukrainy prosimy o kontakt z naszą Fundacją pod nr. tel 22 662 74 75 lub mailowo sekretariat@poem.pl  Prosimy o podanie liczby osób, które możecie Pańswo przyjąć oraz kontaktu do Państwa.

Jeżeli znacie Państwo osoby z Ukrainy potrzebujące wsparcia w zakesie m.in. zakwaterowania, również prosimy o taką informację.

 Najprawdopodobniej będziemy potrzebować również łóżek polowych, materacy, kocy oraz poduszek i pościeli, a także innych artykułów.

Tych z Państwa, którzy w ten sposób mogą wesprzeć organizowaną przez nas pomoc bardzo prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z podaniem/ zadeklarowaniem ilości łóżek polowych/materacy oraz innych artykułów, które możecie ofiarować lub użyczyć na czas pomocy.

Liczy się każda forma wsparcia. Sporządzamy wstępnie listę rzeczy i artykułów, które w razie potrzeby będziemy mogli zaoferować potrzebującemu/potrzebującym.

Fundacja „Daj mi czas” dodatkowo uruchomiła subkonto dedykowane pomocy Ukrainie, jeśli chcą Państwo wesprzeć nas w naszych działaniach zachęcamy do wpłat.

Fundacja „Daj mi czas”

Nr konta: 59 1140 2004 0000 3502 8145 5323

Poniżej numery kont dewizowych, na które darczyńcy chcący pomagać uchodźcom z Ukrainy mogą wpłacać datki –darowizny a są spoza innych obszarów płatniczych:

Foundation „ Daj Mi Czas"

Bank transfer title : Help for refugees from Ukraine

USD  15 1140 2004 0000 3112 0508 2260

EUR  62 1140 2004 0000 3012 0508 2336

Liczymy, że wspólnymi siłami uda nam się zorganizować pomoc.

Z poważaniem,

 

Fundacja „Daj mi czas”               Foundation „Give me time”

 sekretariat@poem.pl          tel. 22 662 74 75            dajmiczas.org


Pomoc
    Bezpłatna pomoc obywatelom Ukrainy w znalezieniu noclegu w domach polskich rodzin. Безкоштовна допомога громадянам України у пошуку житла в будинках польських... Dowiedz się więcej

Koncert solidarności z Ukrainą
Przeciw wojnie! Koncert solidarności z Ukrainą Wolskie Centrum Kultury wspólnie z Fundacją Daj Mi Czas i artystami, którzy wystąpią na scenie Domu Społecznego przy... Dowiedz się więcej

Koncert "PUNK NOT BOMB"
Spodziewane silne wstrząsy sumienia w centrum Warszawy.   OUT OF TIME (Olechowski/Skrzyńska/Czyrko) i Punkt77 wspólnie z Warszawskim Pawilonem Architektury ZODIAK... Dowiedz się więcej

Zaproszenie do uczestnictwa w spektaklu
Fundacja „Daj mi czas” zachęca do uczestnictwa w spektaklu. Cały dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany dla Polskiej Akcji Humanitarnej SOS Ukraina. Poniżej... Dowiedz się więcej