Panią Yuliyę Hredil i jej córkę dotknęła choroba.

Pomóżcie nam w zbiórce środków na pokrycie kosztów ich leczenia oraz zaspokojenie codziennych potrzeb.

Sprawmy by kobiety mogły ŻYĆ z godnością.

Yuliya Hredil to cudowna i wartościowa osoba. Jest samotną matką. Na co dzień opiekuje się swoją dziesięcioletnią córką- Veroniką. Dziewczynka jest chora na przewlekłą niedoczynność nerek i wymaga cewnikowania.

Jeszcze niedawno Pani Yuliya miała energię i wiele życiowych planów. Nie poddawała się w walce  z chorobą córki. Niestety nieoczekiwanie zdiagnozowano u niej nowotwór układu oddechowego oraz niedoczynność kory nadnerczy. Kobieta przeszła dwie operacje. Przyjmuje bardzo silne leki przeciwbólowe. Pogarszające się wyniki badań oraz nieustanny ból wynikający z zapalenia przełyku, błony śluzowej żołądka i przepukliny rozworu przełykowego doprowadziły do stanu silnego osłabienia, w którym nie może pracować i w związku z powyższym nie ma wystarczających środków finansowych na utrzymanie siebie i córki, stąd apel o pomoc!

 

 

 

 

 

 

 

Pani Yuliya przeszła w listopadzie kolejna operację i jest w trakcie rekonwalescencji. Czeka na wyniki histopatologiczne.

Jej córka natomiast ma nawracające odmiedniczkowe ostre zapalenie nerek, krwinkomocz, zaburzenie czynności pęcherza i jelit oraz niedoczynność kory nadnerczy i jest zmuszona do samocewnikowania się. Dodatkowo Veronika ma wskazania do operacji obu stóp w związku z naroślami kostnymi. Po operacji dziewczynka będzie miała najprawdopodobniej założony na osiem tygodni gips na obie stopy jednocześnie i tym samym będzie zmuszona do poruszania się przez ten czas na wózku inwalidzkim. Następnie czeka ją długa rehabilitacja. 

Potrzeby rodziny rosną, a środków finansowych nie wystarcza na leki, wyżywienie, podstawowe ubrania i artykuły higieniczne oraz wynajem malutkiego pokoju pod Warszawą. Niestety po operacji Pani Yuliya będzie musiała jeszcze dodatkowo ponosić koszty związane z rekonwalescencją i rehabilitacją.

Dla swojej najukochańszej córki, która mimo tej trudnej sytuacji i swojej choroby bardzo dobrze się uczy i wykazuje niezwykłe zdolności plastyczne, kobieta chciałaby zrobić tak wiele rzeczy, niestety nie ma środków oraz siły.

Pani Yuliya jest nieśmiałą i zagubioną osobą. Nie wiedziała czy i do kogo może się zwrócić o pomoc. Fundacja „Daj mi czas” postanowiła wesprzeć kobietę przekazując część środków własnych pochodzących z działalności statutowej. Możliwości naszej Fundacji są niestety niewystarczające i ograniczone. Potrzebne jest dodatkowe wsparcie. Dlatego też zwracamy się do Państwa z apelem o dołączenie się do zbiórki na rzecz pomocy dla Pani Yuliyi.

Środki na ten szczytny cel możecie Państwo przekazać poprzez wpłatę na specjalnie utworzone  konto bankowe Fundacji „Daj mi czas” z dopiskiem:

„Pomoc dla Yuliyi i Veroniki”:

nr konta mBank   59 1140 2004 0000 3502 8145 5323

Fundacja „Daj mi czas” organizując pomoc nie pobiera żadnych środków na opłaty administracyjne. 

Dodatkowo planujemy założenie zbiórki na rzeczy Pani Yuliyi na portalach przeznaczonych na rzecz wsparcia osób w potrzebie.

Warto zrobić coś dobrego! Dziś Ty pomożesz a z pewnością okazana pomoc drugiemu człowiekowi do Ciebie wróci!

Wercję apelu o pomoc w PDF  można pobrać tutaj.

Zachęcamy do wsparcia.

Fundacja „Daj mi czas”

Szczegółowe informację możecie Państwo uzyskać kontaktując się z nami telefonicznie: 22 662-74-75,  577 310 918 lub mailowo: sekretariat@poem.pl